Tenisin Vazgeçilmezi Gel-Solution Speed

Tenis hemen hemen her seviyede beceri sahibi oyuncular tarafından oynanabilirken, en iyi rekabet hem atış yapma hem de dayanıklılık açısından, stilistik ve stratejik çeşitlilik açısından zengin, zorlu bir testtir.

Herhangi bir oyuncunun ihtiyaç duyduğu ilk tenis stratejisi, oyuncuların güçlü yönlerini vurgulayan stratejidir. Bu stratejiler genellikle voleyerler, taban çizgileri ve tüm mahkemeler olarak adlandırılan üç gruba ayrılır. İkinci tenis stratejisi rakibini analiz etmek ve zayıflıklarını kullanmaktır. Bunun bir örneği uzun ve yavaş olan ancak topa çok sert vurabilen bir rakip olabilir.

Tenis oyuncusu için temel ekipman raket, standart tenis topu ve iyi bir tenis ayakkabısıdır.

Raketler kafa boyutuna, uzunluğuna ve ağırlığına göre değişir. Daha fazla güç elde etmek için geniş kafalı uzun, ağır bir raket kullanın. Daha fazla kontrol elde etmek için, daha küçük bir kafaya sahip daha kısa, daha hafif bir raket deneyin.

Müsabaka sırasında zahmetsizce sahada dolaşabilmeniz için en iyi tenis ayakkabılarına sahip olmanız gerekir. Hangi spor ayakkabısını alacağınızı düşünürken, ağırlıklarını, yapıldıkları malzemenin türünü, size verebilecekleri çekişi ve elbette oyununuza uygun ayakkabı stilini göz önünde bulundurmalısınız. Ağı saklamak, toplamak veya servis yapmak olsun, ayakkabınız oyununuzda tüm farkı yaratabilir. Bunun için özel olarak üretilen tenis ayakkabısı olan Asics Gel Solotion ile tanışabilirsiniz.

Asics Gel Solotion, rekabet düzeyini artırmış ve kortların kahramanı olmak isteyen herkes için özel teknoloji ile üretilmiştir. Dikişsiz üst yüzeyi ile üstün bir yastıklama desteği sağlıyor. Fexion Fit özelliği ile konfor seviyeniz artıyor ve ayak geçişlerine ekstra hareketlenme kazandırıyor. Hız oyuncusu için tasarlanan ayakkabı Flytefoam sistemi ile ayakta ağırlık yapmaz, kuş gibi özgür hissettirir. Özel olarak tasarlanan Twistruss tabanı ile atiklik sağlayarak oyunu kazanmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

 

Your Comment: