Salon Ayakkabılarında Asics Gel-Rocket’in 5 Önemli Özelliği

Farklı Aktiviteler Farklı Ayakkabı Gereksinimlerine Sahiptir!

Egzersiz talepleriniz için ayakkabı satın alırken dikkate almanız gereken birkaç faktör vardır; dış tabanı, destekleme, dayanıklılık ve ayağa uyum sağlaması ilk bakmanız gerekenler olacaktır. Asics Gel Rocket, kapalı spor salonu oyuncularının sıklıkla tercih ettiği bir ayakkabıdır. Özellikle voleybol oyuncularının sıklıkla tercih ettiği Asics Gel Rocket’i siz de salon sporlarınıza katabilir ve eşsiz bir spor deneyimi yaşayabilirsiniz. Denge sağlayan midfoot trusstic ve güçlendirilmiş üst tabanı ile saha içerisinde gücünüze güç katacaktır. Asics Gel Rocket’i diğerlerinden öne çıkaran 5 özelliği:

  • Asics Gel-Rocket, salon sporlarına yeni başlayan bireyler için ve orta düzey court oyuncular için destek ve denge sağlayan indoor bir ayakkabıdır.
  • Asics Gel-Rocket, üstün ve özel teknoloji ile üretilmiştir. Octopode özelliği ile alt taban yapısı zemine sağlam bir yapışma sağlamaktadır.

Octopode: Özel teknoloji ile üretilen alt tabanının zemin üzerinde kayma olmamasını sağlayan dış malzeme.

  • Asics Gel-Rocket, sıkı bir rekabete başlandığı an en büyük destekçiniz. Darbe etkisini azaltır ve üstün konfor yapısıyla yer tutuşu sağlar.
  • Asics Gel-Rocket, olağanüstü uyumu ve artırılmış çekiş gücü ile ayakkabı içerisinde ayağın rahatça kavranmasını sağlamaktadır.
  • Asics Gel-Rocket, çıkarılabilir iç tabanına sahip olup Trusstic teknolojisi ile üretilmiştir.

Spor ve oyunlar en iyi stres avcılarıdır. Sadece bu değil, aynı zamanda iyi bir ruh halini tetikler. Fiziksel ve zihinsel olarak dayanıklılığımızın artmasına yardımcı olurlar. Kapalı alan sporları bize kapalı bir ortamda oynamanın keyfini çıkarmamızı sağlar.

Zihni ve bedeni formda tutmak ve keyifli vakit geçirmek için tercih edilen kapalı alan sporları en faydalı aktiviteler arasında.

  • Voleybol

Voleybol ayakkabıları, sürekli hareket halinde olma nedeniyle en yumuşak iç malzemeye sahip atletik ayakkabılardır ve bu yüzden alabileceğiniz en iyi voleybol ayakkabısına ihtiyacınız var. Asics Gel Rocket, bir voleybol oyuncusunun tüm ihtiyaçlarını özel olarak karşılayacak bir teknoloji ile üretilmiştir. Uygun yastıklama, oyun sırasında veya sonrasında sizi potansiyel ağrıdan kurtaran en büyük faktörlerden biri olan Asics Gel Rocket, voleybol ayakkabısı olarak kesinlikle bu alanda değerlendirebileceğiniz bir ayakkabı.

  • Squash

Sadece 45 dakika içinde oyunu kazanabileceğiniz en zorlu kardiyo ve aerobik egzersizlerinden bir tanesidir. Bu süre zarfında bir oyuncu olarak ne kadar rekabetçi olursanız, o kadar şartlı olmanız gerekir. Squash bir hareket oyunudur ve hareketinizin temeli ayaklarınızda başlar. Squash için önemli olan temel ayakkabı özellikleri; ayak bileği desteği ve ayakkabı tabanı genişliğidir. Asics Gel Rocket, ayağı yanal hareketler için stabilize eder ve eklemlerde basıncı azaltır.

  • Badminton

Zor bir badminton oyununda sadece iyi badminton ayakkabılarınız varsa rekabet edebilirsiniz. Müsabakada yaptığınız hemen hemen her manevra için iyi ayakkabılara ihtiyacınız var. Oyun esnasında bir köşesinden diğerine hızlı bir şekilde geçebilmek için çevik olmanız gerekir. Asics Gel Rocket’in iç kısmında, badminton ayakkabılarının çoğunda bulunmayan gelişmiş bir jel yastıklama sistemi mevcuttur. Sahip olduğu  kauçuk dış tabanı ile sahada zıplarken veya ileri geri hareket ederken size çok fazla çekiş ve daha iyi kavrama alanı sağlayacaktır.

  • Masa Tenisi

Masa tenisi hızlı ve tempolu çok yönlü hareketler gerektiren eşsiz bir spordur. Tipik bir maç, hızlı yanal hareketler, ayak yönündeki hızlı değişim ve biraz atlama ve daha fazlasını içerir. Ve bazen bu yedi setli maçlar beklenenden daha uzun sürebilir. Bu, ayaklarınızda ve ayakkabılarınızda oldukça sıkıntılı olabilir. Harika bir üst vücut tekniğiniz olabilir, ancak doğru ayak işi olmadan, vuruşları mümkün olan en iyi şekilde çekemezsiniz. Bu yüzden uygun bir masa tenisi ayakkabısı giyerek tekniğinizi ve yeteneğinizi artırın. Asics Gel Rocket, orta geniş yapısı ile  yüksek yoğunluklu maçlar sırasında ayakları sıkıca yerinde tutarken, hava delikleri ayakkabının içindeki sıcaklığı ve nemi düşük tutar.

Asics, en rahat ve dayanıklı ayakkabılarını üreterek listelerde hep zirveyi korumaktadır. Bunu baz alarak, Gel Rocket, Asics teknolojisine yeni bir değer sunmaktadır. Daha fazla kauçuk dış taban ve maksimum konfor stili için eşsiz bir deneyime hazır olun!

Your Comment: