Novak Djokovic’in Vazgeçilmezi ‘’Court FF Novak’’

Tenisin her seviyesi usta bir beceri ister. Yetenekli ve beceri sahibi oyuncular tarafından oynanırken dayanıklılık açısından zorlu bir rekabeti içerir. Oyun sırasında sahada özgürce hareket etmeniz için en iyi tenis ayakkabılarına sahip olmanız gerekir. Asics Court FF Novak tenis ayakkabısı üstün tasarımı ile oyunda tüm farkı yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Her oyuncunun farklı oyun tarzı vardır. Farklı yüzey ve benzersiz ayak şekillerine sahipler. Bu nedenle, bir tenis oyuncusunun iyi bir tenis ayakkabısının yaratacağı farkı bilmesi gerekir. Oyununuz için en iyi ayakkabıları seçmek, performansınızı artırmanıza ve oyununuzu yeni bir seviyeye taşımanıza yardımcı olacaktır.

Kilsert ve çim sahaların hepsi oyun sırasında oyuncuların farklı performanslar göstermesine neden olur. Her maçta, zeminde en iyi performansı gösterecek şekilde tasarlanmış bir tenis ayakkabısı giymek önemlidir.

Yüksek performanslı Asics tenis ayakkabıları benzersiz ihtiyaçlarınız için en iyi tenis ayakkabısı olarak tarihe geçmektedir. Dünyanın en iyi tenis oyuncusu Novak Djokovic’in seçimi de bu yönde. Novak Djokovic, 2010 yılında, fiziksel olarak yeterli olmadığı gerekçesi ile kendine bir kamp programı oluşturarak aylarca dağlarda yaşamış ve soğuk hava ile direnci artırmaya çalışmıştır. Bunun işe yaradığını dile getiren Novak Djokovic, artan çevikliği ve gelişen zihni sayesinde Profesyonel Tenisçiler Birliği’nin sıralamasına göre günümüzde tekler teniste dünyada 1 numaradır.

 

Asics Novak Djokovic’in Vazgeçilmezi Court FF Novak
Novak Djokovic, Asics ve ayakkabıları için görüşlerini şöyle dile getirmişti;

“Mümkün olan en iyi teknolojiyi sağlamak ve oyuncu olarak ihtiyaçlarını karşılamak için beklentilerimi aştılar. Ayakkabının ortasındaki hafiflik ve destek yapıları, sahada hareket ettiğimde hızlı ve istikrarlı hareket etmeme izin veriyor.”

 Asics Court FF Novak, gelişmiş destekleme ve yastıklama sağlayan yapısı ile hareket anında kendinize güvenmenizi sağlar. Ayakkabıların yapısal bütünlüğünü korurken taban ünitesinin ağırlığını azaltır. Çift katmanlı Memory Foam ile kişileştirilmiş bir kalıp sağlaması ile tabanın iç kısmında ekstra destek vardır. Çift jel desteği, korumayı ve dayanıklılığı arttıran kauçuk ve reçine bileşen desteği sağlamaktadır. Ani hareketler sırasında denge için orta ayakta daha fazla esneklik sağlayarak yarışı kazanmaya bir adım daha yakınsınız. Asics Court FF Novak ile hızlı, güçlü ve doğrudan zafere ulaşabilirsiniz. Asics Court FF Novak tenis ayakkabısıyla en özel performansları gösterebilmek için Asics Türkiye Online Sayfasını ziyaret et.

Your Comment: