Asics Gel Pulse

Ayakkabılarda kullanılan teknolojiler ayakkabıdan alınacak verimi en yükseğe çıkarmayı hedeflemiştir. Asics Gel Pulse 9 ise bu bağlamda birden çok teknoloji ile koşu severlerin ihtiyaçlarına karşılık veriyor.

Erkek ayakkabılar 325 gr ağırlığına sahip, kadın ayakkabıları ise 260 gr. Hafifletilmiş formu ile koşu esnasında kolaylık sağlar. Nefes almayı kolaylaştıran dış yüzeyi terlemelere karşı sizi korur.

Azaltılmış dikişlerle daha hafif saya sayesinde hava akışı arttırılmıştır. Ayakların daha sağlıklı bir ortamda bulunmasını sağlar.7

 

SpEVA platform, sert yapılara darbe sonrası şoku azaltan ve eklemleri koruyan akıllı teknolojiye sahiptir. Hafif orta taban malzemesi EVA orta taban ezilimini azaltırken geri itme özelliklerini arttırır. ASICS hemen hemen bütün modellerinde SpEva kullanır.

Ekstra dayanıkılık sağlamak amacıyla dış yüzeyin kritik bölgelerine yerleştirilmiş aşınmaya dayanıklı kauçuk ile bezenmiş bir yapı olan AHAR teknolojisi kullanılmıştır. SpevaFoam ve orta jel yastıklama ile ekstra rahatlık kazandırır. Asics’in aşınmaya dayanıklı taban malzemesi daha dayanıklı bir karbon içeriğine sahiptir, bu toplam ağırlığı düşürerek tabanı daha esnek ve dayanıklı hale getirir.

 

 

Çorapsız dil ile daha güvenli ayak tutuşu sağlar, bu da koşu esnasındaki eksiklikleri giderme de yardımcı olur. Özel yastıklamaları ve jeller ile üst düzey konfor sunar.

3M Reflektör, ayakkabının görünürlüğünü arttıran yansıtıcı unsurlardır. Bu yansıma gece koşularında güvenliği artırır. Güvenli bir koşu için ihtiyacınız olan teknolojiler Asics Gel Pulse serisinde bulunuyor.

ASICS Guidance Line, efsanevi Impact Guidance sisteminin daha gelişmiş şeklidir. Erkek ve kadın ayakkabılarının yanı sıra tamponlanmış ve yapısal tamponlanmış modellerde farklı şekillerde yer alarak yürüyüş döngüsünü her harekete adapte eder ve ayağı, doğal güç eğrisi boyunca ilk hareketten ayak ucuna kadar optimum şekilde yönlendirir. Değişen basınç noktalarının dengelenmesi ile her zaman zemin ile sıkı temas kurulmasını sağlar.

Ortholite X40 Sockliner, Asics Ortholite iç tabanı etkiyi absorbe ederek daha akıcı bir koşu deneyimi yaratır. Optimum seviyede kişiye özel ayak konumlandırması ile ayakların daha uzun süre serin ve kuru kalmasını sağlar.

Orta mesafe koşucular için ideal olan Asics Gel Pulse 9 ile ihtiyacınız olan tüm teknolojiler burada.