Asics Gel Nimbus Koşu Ayakkabıları

Koşu ayakkabısı almak isteyenler, birçok konuda dikkatli araştırmalar yapmalıdır. Özellikle profesyonel bir koşu ayakkabısı arayanların seçim konusunda kararsızlık yaşamaması için spor ayakkabısı önerisinde bulunmak istedik.

Üstün teknolojilerle donatılan Asics Gel Nimbus 20 ayakkabılar, bir koşu ayakkabısında aranan tüm özelliklere sahiptir. Beklentilerin üstünde bir performans ile ayakların rahatlığını sağlayan bu ayakkabılar, nötr ayak basışı koşucular için üretilmiştir. Nefes alabilir file üst yüzey ayağınızın doğal hareketlerine uyum sağlarken, 3 boyutlu kaplamalar kilometreler boyunca ekstra destek sunar.

Bu rahat ve aynı zamanda şık koşu ayakkabısının üstün özellikleri aşağıdaki gibidir:

– Nefes alabilir file üst yüzey,

– Destekleyici eklentiler,

– Darbe etkilerinez karşı koyan orta taban köpüğü,

– Dayanıklı kauçuk dış taban.

Asics Gel Nimbus Koşu Ayakkabının Diğer Özellikleri

sics Gel Nimbus 20, adımlarınız arasında yumuşak geçişler sağlayarak doğal bir koşu deneyimi sunan teknolojisi; ayak önünde ve arkasında darbe emici yastıklama sistemi sayesinde ayak sağlığınızı ve koşu performansınızı olumlu yönde etkiler.

Dış topuk katmanında uyumu ve desteği arttırmak için kullanılan topuk kavrama sistemi, aralıklı bağcık delikleri, bağcıkların basıncını azaltarak üst yüzeyde kişisel uyumu arttırarak rahat bir koşu ayakkabısı deneyimi sağlar.

Guidance Line yapısıyla birleşerek ayak ortasında yapısal bütünlük sağlayan bir teknolojisi vardır.

Nefes alabilirliği ve yastıklamayı buluşturan iç taban teknolojisinin bu özellikleri geliştirirken nem yönetimi ve antimikrobiyal kullanım da sağlaması için güncellenen versiyonudur.

Asics’in yenilikçi orta taban teknolojisi hafif ve dayanıklı yapısıyla mükemmel yastıklama ve enerji dönüşümünün kombinasyonunu, ayakkabıda rahat ve üst düzey performans arayan koşuculara sunuyor.

Esnek takviyeler bulunan çok yönlü file malzemeden oluşan Asics dış yüzey teknolojisi, sporcunun ayağına uyum sağlayarak tıpkı bir çorap gibi rahat ettirir. Bu özelliği sayesinde sporcu ayağında tam bir rahatlık hissederek yoluna devam edebilir.

Geleneksel dikişlerin yol açtığı potansiyel tahriş riskini ortadan kaldıran ve çorapsı rahatlıkta uyumlar sunan dikişsiz tasarım teknolojisi konforun sınırlarını zorlayarak koşu ayakkabısına yeni bir soluk kazandırıyor.

Dış tabanda çizgi halinde uzanan dikey esnek boşluk, doğal hareket özgürlüğünüzü arttırıyor. Asics Gel Nimbus  ile koşmanın keyfine varın.